7 Nisan 2018 Cumartesi

Kitap Önerileri İçin Buyurunuz!


Herkese merhaba :) Çok çok çok kısa bir yazıyla buradayım şimdi. Sizden sevdiğiniz, mutlaka okumalısın dediğiniz kitaplardan öneriler istiyorum. Buyurun yorumlara :)

Şimdilik hoşçakalın. Musmutlu, güzel günler. Öneriler için şimdiden teşekkürler :)


12 yorum:

 1. Bu sene okuduklarımdan Marslı, Bülbülü Öldürmek, İnce Memed ve Jane Eyre'yi pek sevdim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Marslı'yı 2 kere okuma girişiminde bulunup devamını getirememiştim. Sanırım sorun bende :\ Ama filmini severim :D Bülbülü Öldürmek kitaplığımda mevcut. Yıl içerisinde okumayı planlıyorum, Jane Eyre ben de severim. İnce Memed de tamamdır :D Öneriler için teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Sol ayağım, Kelebek, Hayvan çiftliği, Kürk Mantolu Madonna, Karıncanın şu içtiği, Leyla, İnsan Ne ile yaşar,İnce Memed,Çalıkuşu,Bin Muhteşem güneş, Uçurtma Avcısı... Yazdıkça yazasım geldi ama senin gibi kitap kurdu bunları okumuştur zaten. Keyifli okumalar diliyorum. Bu arada bu aralar Fakir Baykurt'un Eşekli kütüphaneci kitabını çok merak ediyorum. Sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İçlerinden okuduklarım da okumadıklarım da var. Bazıları da okuyamadıklarım. Kitaplığımda olduğu halde okumadıklarım yani. İltifat için teşekkürler, sevgiler :)

   Sil
 3. İnsan ne İle Yaşar kitabını mutlaka okumalısınız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Okuyup sevmiştim. Öneri için teşekkür ederim :)

   Sil
 4. En son okuduğum -iğne deliğinden dünya ,hala unutamadığım -bilinmeyen bir kadının mektubu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu'nu ben de severim. İğne Deliğinden Dünya'yı hiç duymamıştım bile. İsmi ilgimi çekti, öneriler için teşekkür ederim :)

   Sil
 5. Okunacak birbirinden güzel o kadar çok kitap var ki nereden başlasam bilemedim. Beni en çok etkileyen kitaplar Uçurtma avcısı,Bin muhteşem güneş ve Sabahattin Ali Kürk Mantolu Madonna kitaplarıydı.
  Ayrıca geçmiş ve gelecek arasında ki olayları en iyi yansıtan yazarlardan biri olduğunu düşündüğüm Sarah jio kitaplarını da önermesem olmaz. Tabi polisiye romanlarında en çok sevdiğim Jean Christophe Grange'yi de not olarak ekleyim. Fantastik türde isterseniz de en son Lauran Kate Düşüş serisini okumuştum onunda hatırı kalmasın deyip saatlerce kitap ismi yazasım var :D :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Okunacak bir sürü güzel kitap var gerçekten. Önerilerin için teşekkür ederim. İçlerinden okumadıklarıma bakacağım :)

   Sil
 6. hermann hesse-sidarta
  oğuz atay-korkuyu beklerken
  sine ergün-bazen hayat
  rollo may-yaratma cesareti
  adalet ağaoğlu-bir düğün gecesi
  vedat türkali-bir gün tek başına
  :)
  bence hepsi müthiş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oğuz Atay kitaplarını okumayı istesem de -itiraf etmek gerekirse- anlamam diye okumayı erteliyorum. Eh bir de zamanım yok bu sıralar okumaya tabi ama ileride okuyacağım inşallah. Önerilerinizden hiçbirini okumamışım ama içlerinden duyduklarım da, okumak istediklerim de var. Onlara da göz atacağım, öneriler için teşekkür ederim :)

   Sil