14 Ocak 2018 Pazar

Kitap Alışverişi #1 | 2018


Herkese merhaba :)  Güne bloğumu kaybetme tehlikesiyle başlayıp kısmen de olsa güzel bitirmemi bu alışverişime borçluyum. Kısmen diyorum çünkü her tarafım ağrıyor. Yorgun olmamın yanında, sanırım hasta olacağım :( 
D&R'de 9.90 ve 4 al 3 öde indirimleri olmasına rağmen indirimden kitap almadım. Alkış alkış alkış!Harry Potter ve Azkaban Tutsağı kardeşime ait. Harry Potter'ın son kitabı dışında serinin diğer kitaplarını kütüphaneden alıp okumuştum ben. Seriyi tamamlamak da ona düştü böylece. Eğer bir gün tüm seriyi tamamlarsa ben de maraton yapabilirim :)Ayrıca serinin yeni basımlarını çok sevdim. Detaylıca inceleme fırsatım olmamıştı. Arka kapağı da şirin.Şimdi bahsedeceğim kitapların hepsi bana ait. Hepsi dediğime bakmayın, büyük bir alışveriş değildi bu. Hasan Ali Toptaş, kitaplarını okumak istediğim bir yazardı. Aynı şekilde, Ben Bir Gürgen Dalıyım da okumak istediğim bir kitabıydı. Dolayısıyla kitabı bulunca aldım.İçindeki çizimler de çok hoş duruyor. Seveceğimden emin gibiyim aslına bakarsanız. Kitaplara beklentili başlamak da iyi olmuyor ama bu tip çocuk kitabı olan ama aynı zamanda olmayan kitapları okumayı seviyorum. Eğer bugünkü Pazar 6'lısı temasına bağlı kalsaydım bugün paylaşacağım yazımda muhtemelen Ah'lar Ağacı olacaktı. Yani alışveriş sepetimdeki kitaplardan biriydi Ah'lar Ağacı. Dolayısıyla kitabı  görür görmez cidden bağrıma bastım, cidden. Bazı şeyler asla değişmiyor :)
Veee alışverişin en en en güzeli. Çünkü hediye. Kardeşime doğum günü hediyesi olarak alması için az biraz baskı yapsam da Anna ve Fransız Öpücüğü'ne sonunda kavuştuğum için memnunum :)
Yalnız kitabı bulamayalım diye resmen saklamışlar. Daha kitap ilk çıktığında başka bir D&R'de de bulamamıştım kitabı.İçi dışı her şeyi güzel :)
Veee toplu bir manzara. İçlerinde okuduklarınız veya okumak istedikleriniz varsa buyurun yorumlara :)

Şimdilik hoşçakalın. Bol kitaplı, güzel günler :)

10 yorum:

 1. Keyifli okumalar dilerim.:) Tabii sonrasında kitap yorumlarını beklerim.:)

  YanıtlaSil
 2. Anna ve Fransız Öpücüğü'nü ben de merak ediyorum. :)
  Didem Madak kitabı almışsın, senin adına sevindim!
  İyi okumalar o halde. ^_^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anna ve Fransız Öpücüğü'nü bulmak için baya çabaladım çıktığı günden beri. Çok ilginç gerçekten ama azmin zaferi :D

   Didem Madak şiirlerini gözlerim dola dola okuyorum. Her seferinde şaşmayan etki.

   Son olarak yorumun için çok teşekkür ederim. Bol okumalı günler :)

   Sil
 3. Keyifli okumalar. Ben Hasan Ali Toptas'in ilk olarak Golgesizler adli kitabini okudum ve begenmistim kalemini. Sirada Kuslar Yasina Gider var inşaallah siz de begenirsiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gölgesizler'i ben de merak ediyorum. Ben Bir Gürgen Dalıyım'la açılışı yapacağım inşallah bakalım :) Yorumunuz için teşekkürler, bol okumalı günler :)

   Sil
 4. Harry Potter'ın bu yeni kapaklı baskısını ve büyük boy çizimli baskılarını almak istiyorum. Aslında Harry Potter'la ilgili bütün kitapları almak istiyorum :-)

  Anna ve Fransız Öpücüğü'nü eski basımından okumuştum. Çok güzeldi. Senin de seveceğine eminim.

  Kitaplarını severek okursun umarım :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir de üstüne Harry Potter karakter figürlerini ekleyelim o zaman :) Anna ve Fransız Öpücüğü'nü okumak için bayadır bekliyorum bakalım. Son olarak teşekkür ederimm :)

   Sil