21 Ocak 2018 Pazar

Alışveriş Sepetinizdeki 6 Kitap | Pazar 6'lısı


Herkese merhaba :) En sevdiğim şeylerden biri kitap alışverişi yapmak, dolayısıyla kitap alışverişiyle ilgili yazılar yazmayı da seviyorum. Tabii, şimdi hazırlayacağım listedeki kitaplar gerçekten de elime ulaşsaydı çok daha güzel olurdu. Neyse, listemize geçelim en iyisi.


Keşke ayda bir kere bir kitap alışverişimiz bedava olsaydı. Sanırım baya abartırdım. Limit de istemiyorum yalnız nasıl açgözlüysem :) 
İçlerinde okuduklarınız veya okumak istedikleriniz varsa buyurun yorumlara :)


Şimdilik hoşçakalın. Bol kitaplı, musmutlu günler :)8 yorum:

 1. İçinden sadece Momo'yu okumuşum :D Uçurtmayı Vurmasınlar'la Antabus benim de okumak istediklerimden, keşke ayda bir bedava alışveriş hakkımız olsaydı cidden :D Ya da birimizin olsa bile birbirimize alırdık blogger yardımlaşması :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabiki de ne güne buradayız :D Ama hayaller, hayaller...

   Sil
 2. Uçurtmayı Vurmasınlar ve Antabus benim de okuma listemde :). Momo'yu da merak ediyorum :). Yeni kitap alışverişi yaptım ve o dediğin keşfe gerçek olsaydı diyorum :).

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keşkeee :D Ben de alışveriş yapmak istiyorum. Bu hafta yazıyı yazarken keşke bu kitap da benim olsa bu da bu da modundaydım. Sadece şu 6 kitapçık elime ulaşsa bile olur. Sanki elimde okunacak bir sürü kitap yokmuş gibi -,- Ama okurum, okurum ki :)

   Sil
 3. Momoyu iki defa okudum çok severim :) Ben ilk ikiyi merak ettim bu listeden :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belki zaten duymuşsundur. Diana Gabaldon'un Yabancı isimli serisinin devam kitapları. Seriyi tamamlamak hedeflerimden biri :) Ayrıca Outlander ismiyle bir dizisi de var.

   Sil
 4. Momo, Uçurtmayı Vurmasınlar ve Antabus'u okudum. Üçü de birbirinden güzel kitaplar. Okuyunca senin de seveceğine eminim. Umarım en kısa zamanda hepsine sahip olursun :-)

  YanıtlaSil