3 Eylül 2017 Pazar

Favoriler | Ağustos 2017


Herkese merhaba :)  Koskoca bir yazı geride bıraktık. Aslında sonbaharı daha çok seviyorum. Hatta en sevdiğim mevsim sonbahar diyebilirim ama nedense yaz bittiği için içim buruk. 
Özellikle de Ağustos ayı çok hızlı geçti benim için.Dershanem başladığından baya yoğundum, günler nasıl geçti anlayamadım. Genel olarak yazım okuma anlamında verimli geçti ama Ağustos ayı yoğunluğum dolayısıyla diğer iki aya göre sönük kaldı. Bu ayı 4 kitapla kapatmışım. Neyse, bereket versin diyelim :)

Bu ay okuduğum kitapları da genel olarak sevdim. Ama içlerinden favorim Cennet Ateşi Şehri oldu. Belki de serinin son kitabı olduğu için bu kadar özel benim için. Bilemiyorum ama baya aksiyonluydu :)

Onun dışında bu ay 2 tane filmin yanında Shadowhunters'ın 2. sezonunu izledim. İzlediklerimi de genel olarak sevdim. Zaten bu ay her şeyi sevmişim gibi görünüyor. Ama izlenenler arasından favorim The Imitation Game oldu. İzleyin, izlettirin :)Şimdi de birkaç şarkı önerisi yapalım :)
Benim ayım bu şekilde geçti. Siz neler yaptınız, yeni ayda neler yapmayı planlıyorsunuz? Buyurun yorumlara efendim :)
Şimdilik hoşçakalın. Musmutlu, güzel günler :)


10 yorum:

 1. Memnun kaldığın kitaplar okuman çok güzel, sayısı yeterli gelmese de insan sevince tatmin edici oluyor. 😊
  Dershaneye de başladığına göre bu yıl senin için epey yoğun olacak, şimdiden kolay gelsin. :))
  Ben bu yıl yoğunluktan okuma hedefimin baya gerisinde kaldım, toplamaya çalışıyorum ama bakalım. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen. Kitapları beğenmeseydim uzun uzuun dert yanardım muhtemelen. Ama şansıma beğeneceğim kitapları okudum bu ay. Bu yıl gerçekten çok yoğun olacak gibi. Bir de üstüne kafam o kadar dolu, o kadar karışık ki. Ne yapacağım hiç bilmiyorum. Ama çok teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Bence yoğunluğuna rağmen 4 kitap çok iyi, hiç sıkma canını. :) Pink'in What About Us şarkısını ben de seviyorum! ^_^ Yine çok güzel, öz bir favoriler yazısı olmuş, emeğine sağlık! :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim :) 4 kitap okuyabildiğim için mutlu olmam gerekir sanırım. Hem ikisi kalındı. Bir de bu açıdan bakalım değil mi? :)

   Sil
 3. Yaz bittiği için ben sevindim ama tatilin sonuna gelmemiz biraz üzdü. :D Bu yıl önceliğini derslerine verip, yanında dinlenmek için kitap oku bence, böylece 4 gayet iyi bir sayı :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kitap okumak nefes payı olacak gibi. Ki çok fazla okuyamayacağım muhtemelen. Aman neyse, bu günler de geçer. Umarım karşılığı da gelir. Ne diyelim :)

   Sil
 4. Kışı çok sevdiğim için dört gözle bekliyordum fakat yazın gidişi de insanı üzüyor tabiki güneşi özlüyorum sanırım 😊😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaza dair sevdiğim en belirgin şey: Tatil! :) Serin havaları daha çok seviyorum ama yazı özleyeceğim zamanlar da yaklaşıyor. O yüzden bu havaların da değerini bilmek lazım :)

   Sil
 5. Benim de sen sevdiğim mevsim sonbahar :-) Hatta eylül de en sevdiğim iki aydan biri.

  Bu ay şu ana kadar okuma anlamında verimli geçiyor. Bu ay 15 kitap okuma hedefi koydum kendime. Şimdiye kadar hiç bu sayıda kitap okumamış olsam da her şeyin bir ilki vardır diyorum. Bu ilk neden bu ay olmasın :-)

  Bu arada dershanede ve derslerine başarılar canım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nedendir bilmiyorum Eylül ve Kasım'ı seviyorum ben. Ekim arada dışlanıyor biraz ama olsun, ekim de güzeldir :) 15 kitabı Haziranda okuyarak kendime şaşırmıştım ben de. Boş vakitlerde okunuyor okunmasına da, vakit gerekli biraz. Umarım hedefine ulaşırsın Şule abla. İyi okumalar :) Ayrıca çok teşekkür ederim :)

   Sil